برانکو در حالی از محرومیت پرسپولیس برای جذب اشکان دژآگه صحبت می‌کند که قطعا او بهتر از همه می‌داند باشگاه پرسپولیس در این شرایط سخت فقط می‌تواند بازیکن‌آزادی مثل اشکان دژآگه را جذب کند.
کد خبر: ۵۲۴۱۲۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰ 14 November 2017
به گزارش تابناک : از آنجایی که پرسپولیسی‌ها به‌خوبی می‌دانند برانکو تمایلی به جذب اشکان دژآگه ندارد، خودشان باب مذاکره با او را باز کرده‌اند و به دنبال این هستند تا در صورت مهیا شدن شرایط و پس از بازگشت تیم‌ملی اشکان را جذب کنند.
پرسپولیسی‌ها که با جذب نفراتی مثل سیدجلال حسینی، محسن مسلمان، بشار رسن و… نشان داده‌اند که انتخاب‌ها و سلیقه برانکو همیشه هم درست نیست، می‌دانند که در این شرایط سخت و محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی، جذب اشکان می‌تواند کمک بزرگی به پرسپولیس کند و به همین دلیل توجه چندانی به واکنش‌های برانکو ندارند.
طبق ارزیابی سایت ترانسفر مارکت قیمت اشکان دژآگه یک میلیون دلار است ولی شنیده‌های ما حکایت از آن دارد که اشکان تا پیش از این قراردادی در حدود شش میلیارد تومان داشته و همین موضوع باعث نگرانی مسوولان باشگاه پرسپولیس است.
پرسپولیسی‌ها می‌دانند که با توجه به وضعیت اشکان و اینکه او در حال حاضر تیمی ندارد، شرایط برای جذب و گرفتن تخفیف آسان‌تر می‌شود ولی از سوی دیگر پرسپولیسی‌ها یک دلخوشی بزرگ دیگر هم دارند که به همین دلیل راحت‌تر با اشکان مذاکره می‌کنند.
اگر پروسه حضور حسین هدایتی در پرسپولیس تحقق یابد، آن وقت سرخ‌ها با استفاده از این منبع مالی می‌توانند به تقویت تیم‌شان بپردازند. حسین هدایتی که اتفاقا علاقه خاصی هم به اشکان دارد، در گفت‌وگو با نزدیکانش اعلام کرده که حاضر است به باشگاه برای جذب اشکان کمک کند تا دل هواداران شاد شود. طبق شنیده‌های ما اگر اشکان به پرسپولیس تخفیف خوب بدهد، قراردادش با این باشگاه خیلی زود امضا می‌شود.
جدا از تمام این حرف‌ها از آنجایی که برانکو به یکی از مسوولان باشگاه اعلام کرده که محسن مسلمان را نمی‌خواهد، مسوولان باشگاه به دنبال این هستند به بهانه جذب دژآگه، راه حل خوبی جلوی پای برانکو برای خارج کردن مسلمان از ترکیب پرسپولیس بگذارند.

منبع : خبرگزاری دانشجو
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار