به ریاست مدیرکل امور اداری و مالی؛
جلسه کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان البرز با حضور نماینده ستاد انتخابات استان، مدیرکل اداری و مالی و مسئول کمیته پشتیبانی و اعضای کمیته پشتیبانی در محل استانداری برگزار شد.
کد خبر: ۴۲۰۶۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰ 08 May 2017
به گزارش تابناک البرز؛ جلسه کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان البرز با حضور نماینده ستاد انتخابات استان، مدیرکل اداری و مالی و مسئول کمیته پشتیبانی و اعضای کمیته پشتیبانی در محل استانداری برگزار شد.

«قباد نعمتی» مدیرکل اداری و مالی استانداری البرز گفت: از همه اعضای محترم می‌خواهم تا با جدیت در امور، وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند تا شاهد برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه باشیم.

وی با تأکید بر اینکه ایجاد زمینه مشارکت حداکثری در برگزاری انتخابات یکی از مهم‌ترین رسالت‌های ستاد انتخابات و کمیته پشتیبانی است، تصریح کرد: در این راه باید از تمامی ظرفیت‌های استان به نحو احسنت بهره گرفت و باید فرامین رهبر معظم انقلاب را موردنظر قرار دهیم تا با مدیریت مناسب از تحمیل هزینه‌های اضافی خودداری شود.
نعمتی افزود: تمامی دستگاه‌های خدماتی و اجرایی باید بر طبق برنامه و وظایف محوله عمل نمایند.

مدیرکل اداری و مالی استانداری تصریح کرد: هر روز با برگزاری جلسه صبحگاهی موضوعات بررسی و دستگاه های اجرایی موظف هستند که خدمات لازم را برای شعب اخذ رای و هر آنچه برای انتخابات ضروری است فراهم نمایند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار