کد خبر: ۲۰۴۶۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۲ 01 April 2016

رئیس پلیس راه البرز از یک طرفه شدن جاده کرج - چالوس به منظور تخلیه بار ترافیکی این جاده خبرداد.

سرهنگ رضا اکبری عصر جمعه درگفت وگو باخبرنگارایرنا، افزود: مقرر شده بود که ممنوعیت تردد وسیله نقلیه در جاده کرج - چالوس ازمسیرجنوب به شمال ازساعت 12ظهرامروز اعمال شود، اما این موضوع با تاخیر صورت گرفت.

وی اضافه کرد: هم اکنون تردد وسیله نقلیه ازشمال به جنوب ازمحدوده مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شده و تاساعت سه بامداد روز شنبه 14 فروردین ماه ادامه دارد.

وی گفت : اجرای محدودیت ترافیکی منوط تخلیه بارترافیکی ازسمت شمال خواهد بود .

اکبری یادآوشد : باتوجه به حجم فزاینده سفر های نوروزی ، محدویت ترافیکی درروز 14 فروردین ماه جاری نیزاجرا خواهد شد.

وی افزود: تردد وسیله نقلیه ازساعت 12ر وز 14فروردین ماه الی ساعت سه بامدادروز 15 فروردین ماه جاری ازسمت کرج به مرزن آباد ممنوع می شود .

وی خاطرنشان کرد که همچنین تردد وسیله نقلیه ازساعت 16الی شنبه 14 فروردین ماه جاری الی ساعت سه بامدادروزیکشنبه 15 فروردین ماه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد شد.

وی افزود: با توجه به بارش برف و باران تمام راه های استان البرز بازو تردد درآن جریان دارد.

اکبری گفت : اکنون ترافیک درمحورهای آزادراهی وبزرگراه عادی و جاده کرج -چالوس از کندوان به سمت کرج نیمه سنگین است .

وی یادآورشد: در محورهای کوهستانی استان از جمله جاده کرج - چالوس، ماموران پلیس راه ، برای پیشگیری از حوادث احتمالی و ترافیک مستقر شده اند.

وی تاکید کرد: رانندگانی که قصد عبور از محورهای مختلف این استان را دارند ضمن تجهیز خودروهای خود به وسایل ایمنی، قبل از حرکت، اطلاعات لازم درمورد وضعیت جاده ها را از پلیس راه کسب کنند.

وی همچنین از رانندگان بویژه در آزادراه ها خواست ضمن کنترل سرعت و رعایت قوانین ، در صورت وقوع هرگونه حادثه در مواقع بارندگی و مه آلود بودن هوا، چراغ های بزرگ خودروهای خود را روشن نگه دارند.

استان البرز دارای یکهزارو500 کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی است که 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار