مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی را در تعطیلات پایان هفته جاری و ابتدای هفته آینده برای محور‌های مواصلاتی کشور اعلام کرد.
کد خبر: ۱۱۲۵۹۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۱ 12 September 2023

به گزارش «تابناک البرز» مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور اعلام کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه بیست و هفتم از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد، محور‌های قوچان - مشهد، سبزوار - مشهد و تربت حیدریه - مشهد و بالعکس ممنوع است.

پلیس راهور درباره محدودیت محور کندوان اعلام کرد که تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت ۱۰ الی ۲۴ روز‌های سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ ظهر از کرج میدان امیرکبیر آزادراه تهران شمال به سمت مرزن‌آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت ۱۰ الی ۲۴ روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

به علاوه پلیس راهور محور هراز را نیز شامل محدودیت ترافیکی دانست و اعلام کرد که محدودیت یکطرفه مقطعی روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه بصورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و برعکس انجام خواهد شد.

همچنین از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه ۲۲ و ۲۳ شهریور و همچنین از ساعت ۶ بامداد تا ۲۴ روز‌های جمعه و شنبه و یکشنبه تردد تمامی کامیون‌های سنگین به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور هراز کماکان ممنوع است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار