سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری کرج بر لزوم شناسایی سوداگران املاک در کلانشهر کرج و ساماندهی تبلیغات بیلبوردی املاک در کرج و شهرهای اقماری تاکید کرد.
کد خبر: ۱۱۲۴۵۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۸ 04 September 2023

به گزارش «تابناک البرز» یحیی رمضانی در جلسه تنظیم بازار املاک در شهرستان کرج با اشاره به اقدامات موثر دولت سیزدهم در ثبات نرخ مسکن اظهار کرد: تعهد مسکن در دولت سیزدهم با تمام ظرفیت با واگذاری تسهیلات بانکی از طریق تعاونی های مسکن در جریان انجام است و علاوه بر این تکمیل پرژه های مسکن مهر که از قبل باقی مانده است نیز ادامه دارد. 

وی افزود: حرکت های اصولی در زمینه جهش مسکن صورت گرفته است بااین وجود سوداگران مسکن هنوز بدنبال گل آلود نمودن فضا برای سو استفاده های خود هستند که باید شناسایی و جلوی آنها گرفته شوند.

رمضانی ادامه داد: کارگروه تنظیم بازار مسکن شهرستان کرج همانند کارگروه تنظیم بازار وضعیت بازار املاک را رصد و مورد پایش قرار خواهد داد. 

سرپرست فرمانداری کرج گفت:گشت های کنترل و نظارت بر وضعیت املاک و مستغلات در شهرستان استمرار دارد و اجازه نمی دهیم افرادی بخواهند موجب تشدید قیمت مسکن در بازار شوند. 

دکتر رمضانی در ادامه با اشاره بر ضرورت ساماندهی تبلیغات محیطی سطح شهر نیز بیان کرد:  صلاحیت لازم برای تبلیغات گسترده و پراکنده تابلوهای تبلیغاتی املاک در سطح کلانشهر کرج باید احراز شود. 

وی تاکید کرد:  با توجه به اینکه بسیاری از این اکران ها بدون جواز صورت گرفته است بدستور دادستان محترم شروع فعالیت این مراکز با اخذ مجوز و ادامه فعالیت نیز با داشتن مجوز لازم میسر خواهد بود. 

دکتر رمضانی گفت: درگاه هایی که در فضای مجازی در قالب اپلیکشین های مختلف بازار مسکن را در دست گرفته اند نیز قیمت املاک را دستخوش تغییر قرار داده اند. 

شناسایی خانه های خالی، ساماندهی مشاوران املاکی که بدون مجوز فعالیت دارند، جلوگیری از افزایش اجاره بها طبق نرخ های اعلام شده از راهبردهای اجرایی کارگروه تنظیم بازار و املاک در شهرستان کرج خواهد بود.

گفتنی است، هزار و ۲۳٨ املاکی غیر مجاز در این شهرستان شناسایی شده اند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار