رییس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال از امروز چهارشنبه تا روز جمعه ۱۲ خرداد ماه جاری در محدوده این استان خبرداد.
کد خبر: ۱۱۰۷۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۴ 31 May 2023

اگر برای تعطیلات راهی شمال هستید، بخوانید

به گزارش «تابناک البرز» سرهنگ " پیمان کرمی" اظهار کرد: براین اساس تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه و از ساعت ۹ صبح روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۱ و ۱۲ خرداد ماه از از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد یک طرفه شده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از سه ساعت بعد تا پایان تخلیه بار ترافیکی از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع می شود.

وی یادآور شد : همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۱۵ خرداد ماه از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تاپایان تخلیه ترافیکی از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد شد.

کرمی افزود: طی مدت اجرای محدودیت نیز تردد موتورسیکلت در این محور ممنوع است.

وی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس راه برای پیشگیری از حوادث احتمالی و روان سازی در جاده های استان البرز مستقر شده اند.

وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های استان البرز است و در زمان تعطیلی‌ها بر میزان ترافیک در راه های این استان افزوده می شود.

جاده کرج - چالوس به مسافت ۱۶۰ کیلومتر نیمی از آن در استان البرز و مابقی در استان مازندران واقع شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار