رئیس پلیس راهور البرز گفت: یک هزار و ۲۱۹ دستگاه خودرو متخلف در بزرگراه‌های درون شهری توقیف ساعتی شدند.
کد خبر: ۱۱۰۵۸۸۵
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰ 18 May 2023

به گزارش «تابناک البرز» سرهنگ حمداله رحمتی پور گفت: در طرح توقیف ساعتی، ضمن اعمال قانون و ثبت نمره منفی در سوابق گواهینامه راننده متخلف، خودرو به مدت ۲ ساعت متوقف شده و یک بنر تحت عنوان "توقیف به دلیل ارتکاب تخلفات حادثه ساز" به خودرو الصاق می شود.
او افزود: این طرح به طور مستمر و به صورت شبانه روز اجرا خواهد شد و با تخلفات حادثه ساز اعم از سرعت و سبقت غیرمجاز، حرکات مارپیچ و عبور ازچراغ قرمز به طور قاطع برخورد خواهد شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز خاطرنشان کرد: نظارت بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان با هدف ایجاد امنیت ترافیکی،توسط تیم‌های پلیس بزرگراه، تیم‌های موتور سوار و خودرویی پلیس به صورت محسوس و نامحسوس و تجهیزات هوشمند منصوبه در معابر انجام خواهد شد.
سرهنگ رحمتی پور یادآورشد: حفظ سلامت شهروندان ، تردد ایمن و نظم و امنیت ترافیکی اولویت پلیس بوده و با برهم زنندگان نظم و ناقضان مقررات راهنمایی و رانندگی برابر قانون، قاطعانه برخورد خواهد شد.
او گفت: هدف پلیس ایجاد بستری ایمن برای شهروندان بوده و سلامتی هموطنان قابل مماشات نخواهد بود،  و در این راستا طرح توقیف ساعتی به منظور برخورد قانونی با تخلفات حادثه ساز و برهم زنندگان نظم و امنیت عبور و مرور و الزام رانندگان به رعایت مقررات و پرهیز از تکرار این قبیل تخلفات است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار