مدیرکل زندان های البرز گفت: پرونده قتل که ۲۳ سال بلاتکلیف بود با تشکیل گروه ویژه مددکاری و مراجعت مددکاران زندان‌های البرز به استان همدان و یافتن اولیای دم به صلح و سازش ختم شد.
کد خبر: ۱۰۹۸۴۵۶
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۹ 29 March 2023

به گزارش «تابناک البرز» علی چهارمحالی گفت: در یکی از بازدیدهای میدانی از اندرزگاه‌های ندامتگاه کرج در سال گذشته با مددجویی مواجه شدیم که سال‌ها قبل در زندان همدان طی یک درگیری هم‌بندی خود را به قتل رسانده بود.

او افزود: صغیر بودن دختر فرد مقتول، ناتوانی خانواده قاتل در پرداخت دیه، انتقال قاتل به زندانِ استان دیگر و بی‌خبری هر 2 خانواده از احوال و محل زندگی دیگری، موجب شده بود تا این پرونده با پیچیدگی‌هایی همراه شود.

مدیر کل زندان‌های استان البرز با اشاره به گذشت بیش از ۲ دهه از این قتل و ندامت قاتل از عمل خود اظهار کرد: گروه مددکاری استان البرز پس از اعزام به همدان با همکاری خوب مراجع قضایی این استان و از طریق پیگیری پرونده‌های تزریق واکسن کرونا توانستند شماره ملی دختر فرد مقتول را بیابند و با همکاری مخابرات منطقه به نشانی وی دست یابند.

چهارمحالی افزود: دختر فرد مقتول که اکنون خودش مادر شده است با رایزنی مددکاران بدون هیچ چشمداشتی رضایت خود را اعلام کرد و این مددجو توانست پس از ۲۳ سال به آغوش گرم خانواده خود بازگردد و طعم آزادی را بار دیگر بچشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار