معاون برنامه ریزی فرمانداری کرج گفت: مشکلات یارانه متقاضیان با مراجعه به سامانه حمایت سازمان هدفمندی کشور حل می‌شود.
کد خبر: ۱۰۶۸۶۵۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲ 21 September 2022

مشکلات یارانه را چطور پیگیری کنیم؟

به گزارش «تابناک البرز» محمد مجرد در خصوص پرداخت یارانه‌ها و تغییرات ایجاد شده، گفت: میزان واریزی یارانه‌ها براساس ارزیابی های سازمان هدفمندی کشور با بررسی حساب و میزان تمکن مالی افراد است.

وی ضمن معرفی دهک‌های موجود در جامعه ادامه داد: برای دهک‌های ۱ تا ۳ مبلغ ۴۰۰ هزار تومان و دهک‌های ۳ تا ۹ میزان ۳۰۰ هزار تومان تخصیص داده شده است، تغییر در میزان واریزی یارانه‌ها به دلیل تغییر در دهک‌های افراد بر اساس ارزیابی‌ سازمان هدفمندی یارانه‌های کشور است.

 وی در خصوص اعتراض شهروندان در زمینه عدم پرداخت یارانه‌ها و یا تغییر ایجاد شده در مبلغ پرداختی، بیان کرد: اگر شهروندان اعتراضی در زمینه یارانه‌ها دارند با ورود به سامانه حمایت سازمان هدفمندی یارانه و بارگزاری اطلاعات خود و مشکل موجود می‌توانند مشکلاتشان را پیگیری و مرتفع کنند.

مجرد در زمینه عدم دسترسی برخی افراد به یارانه هایشان، خاطر نشان کرد: برخی افراد گله مند هستند که یارانه‌هایشان دو ماه در داخل حساب بدون دسترسی است و این افراد اگر مشکل شان هنوز رفع نشده می‌توانند با مراجعه به بخشداری کرج و یا اعلام اعتراض در سامانه مشکل شان را حل کنند و یا ممکن است حساب شخص که یارانه واریز می‌شود، دارای مشکل باشد.

معاون برنامه ریزی فرمانداری کرج در خصوص جداسازی یارانه‌ها، اظهار کرد: افرادی که می‌خواهند یارانه‌های خود را جدا کنند در ابتدا به سامانه یاد شده مراجعه کنند و اگر مشکل حل نشد می‌توانند به صورت حضوری به اداره ذیربط مراجعه کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
وبگردی
آخرین اخبار