رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از ایمن‌سازی 10 نقطه پرتصادف با رویکرد ارتقای ایمنی کاربران آسیب‌پذیر در راه‌های استان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۶۸۱۴۳
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹ 18 September 2022

به گزارش «تابناک البرز» پیمان بختیاری از اجرای پروژه ایمن‌سازی نقاط پرتصادف با رویکرد ارتقای ایمنی کاربران آسیب‌پذیر در استان خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه 10 نقطه پرتصادف در راه‌های استان ایمنی‌سازی می‌شود.

وی با بیان اینکه کاربران آسیب‌پذیر گروهی هستند که در تصادفات رانندگی بیشترین صدمه را می‌بینند که معمولا منجر به فوت یا جراحات با شدت بالا می‌شود، افزود: اداره‌کل راهداری البرز با شناسایی محدوده‌ها و نقاطی که ریسک تصادفات کاربران جاده‌ای و آسیب‌پذیری آنها بالاست مثل محدوده مدارس، حاشیه راه‌ها، محدوده عبور عابرین پیاده و تردد موتورسواران با همکاری ادارات راهداری شهرستان‌ها با نصب علائم و تجهیزات ایمنی کم‌هزینه و زودبازه در راستای مدیریت و کنترل سرعت در محدوده‌های مذکور اقدام کرده است.

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به اینکه این پروژه با اعتباری بالغ بر 800 میلیون تومان در حال اجراست، گفت: اولویت‌ها برای اجرای طرح‌های ایمن‌سازی نقاط پرتصادف براساس مواردی همچون میزان تردد در جاده و مخاطرات احتمالی از قبیل سرعت غیرمجاز تعیین می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
وبگردی
آخرین اخبار