سرپرست شرکت گاز استان البرز گفت: از اول آذرماه هزینه مصرف گاز به صورت پلکانی محاسبه و مشترکان پر مصرف جریمه می‌شوند.
کد خبر: ۱۰۱۱۱۶۷
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲ 23 November 2021

مشترکان پرمصرف گاز از امروز شناسایی و جریمه می‌شوند

به گزارش «تابناک البرز» سهراب نجار در پاسخ به اینکه آیا بهای گاز مصرفی مشترکین افزایش داشته؛ اظهار کرد: از اول آذرماه بنا شده مشترکین پرمصرف و بدمصرف شناسایی و جریمه مصرف اضافی آنها به صورت پلکانی محاسبه شود.

وی ادامه داد: در این راستا؛ ۱۲ پلکان تعریف شده که اگر میزان مصرف گاز مشترکان تا سه پله اول باشد؛ هزینه گاز آنها مثل سال گذشته محاسبه و در غیر این صورت متناسب با افزایش مصرفی که دارند؛ هزینه گاز آنها پلکانی لحاظ می‌شود.

وی توضیح داد: خوشبختانه تعداد مشترکان بدمصرف و پرمصرف استان بسیار کم است و سال گذشته از بین ۹۰۰ هزار مشترک؛ ۴۹۰ هزار مشترک درپرداخت بهای گاز خود مشمول طرح تشویقی شدند و برای هر ۴۰ تا ۴۵ روز مصرف؛ کمتر از ۲۰ هزار تومان پرداخت کرده‌اند.

نجار اضافه کرد: در حال حاضر قبوض گاز توسط ماموران اداره به صورت آنی صادر و هزینه همان لحظه به صورت پیامک به تلفن همراه مشترک ارسال می‌شود و دیگر از صدور قبض‌های کاغذی خبری نیست.

سرپرست شرکت گاز البرز گفت: مشترکان در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال در خصوص نحوه ورداخت هزینه گاز مصرفی می‌توانند با سامانه ۱۵۹۴ تماس بگیرند تا کارشناسان اداره گاز اطلاعات لازم را در اختیار آنها قرار دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار