معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: البرز جزو هشت استان پر ترافیک کشور به لحاظ حجم بالای مرسولات پستی است.
کد خبر: ۱۰۰۰۷۸۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲ 12 October 2021

به گزارش «تابناک البرز» رمضانعلی سبحانی فر در مراسم بهره برداری از مرکز تجزیه امانات البرز گفت: با توجه به این حجم بالای مرسولات و نزدیکی البرز به تهران  از چند ماه گذشته  تجهیز مرکز تجزیه مبادلات که محیط کوچکی بود و سبب می شد  بسته ها دیر به دست مردم برسد مورد توجه قرار گرفت.

وی ادامه داد: این مکان تجهیز شد تا سرعت بیشتری برای تجزیه  و دقت بیشتری برای رساندن مرسولات به موقع داشته باشیم.
سبحانی فرد گفت: از سوی دیگر  این توسعه این مکان با توجه به ظرفیت البرز به لحاظ استان صنعتی بودن و نزدیکی به تهران مورد تاکید قرار گرفت.
وی بیان داشت:  با توجه به  بحث اقتصاد دیجیتال  و تقاضای زیاد  فروش  اینترنتی کارخانه ها به دلیل حذف واسطه ها خدمات پستی بیش از پیش مد نظر قرار گرفت.
مدیرعامل پست جمهوری اسلامی ادامه داد: در بحث خدمات پستی خدمات نیابتی را امروز داریم  و اکنون در خیلی از ادارات داریم که از بخش الکترونیکی خدمت می گیرند  و بخش فیزیکی آن از طریق پست انجام می شود .
سبحانی فرد، سند املاک ،گذر نامه، کارت پایان خدمت، عابر بانک، کارت سوخت و ابلاغیه ها را لزجمله خدمات نیابتی پست برشمرد.
وی تاکید کرد:  خدمت دیگری که  سرعتش بیشتر شد خدمات پستی الکترونیکی است و  در ۲ روز گذشته تفاهم نامه ای با نهاد ریاست جمهوری امضا شد.
سبحانی فرد گفت: براساس این تفاهم نامه مردم بجای اینکه مراجعه و درخواست مکتوب بدهند به ادارات یا پست از طریق سیستم الکترنیکی انجام می دهند.

در  مراسم بهره‌برداری از مرکز تجزیه امانات البرز همچنین  ناوگان توزیع شهری با ۳۳ دستگاه خودروی جدید تقویت شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار